E sulmuan për shpenzimet, vajza e Majlinda Bregut nuk shqetësohet…

Vajza e politikanes Majlinda Bregu, e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda, është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Pak kohë më parë, në media u bë i ditur lajmi se ajo ishte nisur drejt Belgjikës, nga ku edhe hedh shpesh fotografi në Instagramin e saj.

Vetëm pak kohë më parë ajo u vendos në shënjestër të rrjetit ku e akuzonin për faktin se vajza e Majlindës kishte shumë rroba dhe çanta të shtrenjta dhe burimin e këtyre parave.

Gjithsesi Kejda se prish fare terezinë dhe vazhdon të hedhë fotografi nga Belgjika, si gjithnjë e kuruar dhe shumë e kujdesur për veshjen.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤