E pakrahasueshmja Beyonce, çon në këmbë audiencën dhe mahnit me look-un në koncert

Ajo bëri bujë me performancën e saj në Festivalin Coachella në Kaliforni javën e kaluar, ndërsa dje Beyonce çoi në këmbë audiencën spektatorët, gjatë një shfaqjeje të organizuar dhe sponsorizuar nga Heineken.

Ylli 36-vjeçar dhuroi një performancë magjike, duke u shquar edhe për pamjen ekstravagante ku binin në sy çizmet me shkëlqim deri tek kofshët, si dhe një xhup po I zi me shkëlqim që e tregonte bombastike dhe seksi.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤