ShowBizz

E pakrahasueshmja Beyonce, çon në këmbë audiencën dhe mahnit me look-un në koncert


               Publikuar në : 16:01 - 22/04/18 |
mapo.al

Ajo bëri bujë me performancën e saj në Festivalin Coachella në Kaliforni javën e kaluar, ndërsa dje Beyonce çoi në këmbë audiencën spektatorët, gjatë një shfaqjeje të organizuar dhe sponsorizuar nga Heineken.


 

Ylli 36-vjeçar dhuroi një performancë magjike, duke u shquar edhe për pamjen ekstravagante ku binin në sy çizmet me shkëlqim deri tek kofshët, si dhe një xhup po I zi me shkëlqim që e tregonte bombastike dhe seksi.
<
>
beyonce beyonce_1480936105-6449575 Beyonce-culla-oro-Suommo Beyoncé-abito-Peter-Dundas-2-1 beyonce beyonce8 beyonce2 beyonce Beyonce-sexy beyonce-3 beyonce-2

 


Etiketa: , , , , , , ,

Pas