“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj

View Gallery
7 Photos
“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Floriana 1

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Foriana

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
floriana-garo-ibna22-768x5121510072370

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Floriana Garo 3

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Floriana Garo 2

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Floriana-Garo-1

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj
Floriana Garo 4

Moderatorja e njohur shqiptare, Floriana Garo, prej disa kohësh tashmë është zhvendosur për të jetuar në Zvicër, ku po rrit edhe vajzën e saj të vogël. Së fundmi, ajo ka folur për emisionin “KafeIN”, ku ka rrëfyer se Zvicra është vendi i duhur për të rritur të voglën e saj.

Mirëpo, ajo ka treguar se pavarësisht se njerëzit mendojnë se ajo është duke jetuar shumë mirë në shtetin zvicerian, në fakt, moderatorja e ka mjaft të vështirë jetesën në Zvicër, pasi nuk përshtatet dot me kulturën dhe njerëzit atje.

“Duhet shumë guxim dhe vendosmëri për sfidat e përditshme të jetës në këtë shtet”, u shpreh Floriana. Ndërkohë, përsa i përket jetës bashkëshortore, ajo ka treguar se është mjaft e lumtur, duke rrëfyer edhe se profesioni i babait të vajzës së saj është jurist.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤