E dimë që takat janë të vështira…

Ajo festoi deri në mëngjes në Met Gala të hënën, para se të shfaqej duke u larguar nga apartamenti i Gigi Hadid të mërkurën.

Kendall Jenner 1

Picture 1 of 6

Por duket se të gjithë kanë kapuar Kendall Jenner, teksa shfaqet e lodhur gjatë realizimit të një seti fotosh në Nju Jork të premten.

Supërmodelja 21-vjeçare duket se lodhet duke ndejtur në majë të takave, dhe është fotografuar duke bërë një pushim të vogël.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤