Dyshja e njohur mesa duket po shijojnë një histori dashurie së bashku…

auto_dc-cover-no67e6anart5l2gdeoim78dc86-20161222130049-medi1482420869

Jennifer Lopez dhe Drake janë çifti më i ri i Hollywood.

Burime pranë çiftit kanë pohuar lidhjen mes tyre. Është vetëm çështje kohe që ata të dalin publikisht së bashku, pohojnë burimet.

Ata do të vijnë së bashku edhe me një bashkëpunim në muzikë.

Të dy këngëtarët nuk kanë shumë kohë që i kanë dhënë fund raporteve të mëparshme, Drake me Rihannë ndërsa Jennifer Lopez me Casper Smart.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤