Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…

View Gallery
3 Photos
Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…
Klea Elgiti 1

Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…
Klea Elgiti 2

Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…
Klea Elgiti 3

Tashmë është bërë publike prej kohësh, Klea Huta dhe Elgit Doda bënë publike lidhjen e tyre, duke u bërë kryefjala e mediave rozë dhe çifti më i përfolur i momentit.

Sot ata festojnë dy vjetorin e dashurisë së tyre.

Ishte Elgiti ai që publikoi një foto në rrjetin social të tij Instagram, ku shfaqet pranë Kleas teksa e përqafon nga pas.

Krahas fotos ai ka postuar 2 duke lënë të kuptohet se kanë 2 vite bashkë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤