Duka i Madh, Fridrih i Vyrtembergut, parakalon gabim me Porsche-n e tij, humb jetën

View Gallery
2 Photos
Duka i Madh, Fridrih i Vyrtembergut, parakalon gabim me Porsche-n e tij, humb jetën
porsche1

Duka i Madh, Fridrih i Vyrtembergut, parakalon gabim me Porsche-n e tij, humb jetën
porsche23

Një nga emrat më të njohur dhe të rëndësishëm të fisnikëve gjermanë ndërroi jetë një ditë më parë.

Duka Fridrih i Vyrtembergut vdiq në një aksident rrugor pranë Ravensburgut.

Sipas policisë, Duke po ngiste makinën e tij Porsche, kur tentoi që të parakalonte një traktor.

Por ai siç duket nuk e kishte parë një makinë Ford që po i vinte përballë dhe u përplasën.

Duka ndërroi jetë, kurse shoferi i makinës Ford u shoqërua në spital me plagë të lehta.

56-vjeçari la pas gruan, Princeshën Vid dhe tre fëmijë të rritur.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤