Dua Lipa së shpejti me një baladë, ‘Room for 2’

1019cbde996ec6b69291b262d943dab7

Këngëtarja e suksesshme Dua Lipa ka qenë shumë aktive gjatë vitit me projekte muzikore dhe koncerte.

“Blow Your Mind,”Hoter than Hell”, “Just Dance”, janë vetëm disa prej hiteve të cilat ajo i publikoi gjatë muajve që lamë pas.

Por, këngëtarja ka bërë të ditur se nuk po ndalet, kjo pasi ajo shumë shpejt do të publikojë edhe një këngë të re.

Projekti i saj i ri titullohet “Room for 2”, dhe do të jetë një baladë R&B me një tekst mjaft prekës.

Kënga është realizuar edhe me videoklip, ndërsa i gjithë projekti bazohet në një tematikë sociale, dhe pritet të publikohet nga “Hunger Magazine”.

Dua ka publikuar në Instagram një pjesë të projektit, gjersa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “Gati për pyetje, ‘Room for 2’ vjen së shpejti”.

Get ready for the interrogation. #RoomFor2 Coming soon to @hungermagazine 🚨 @vickylawton

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤