Dua Lipa publikon videoklipin e dytë të ‘Be The One’

_88164044_dua1

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri.

Në fakt bëhet fjalë për videoklip të ri të këngës hit të saj, “Be The One”, të publikuar kohë më parë.

Ky është videoklipi i dytë i kësaj kënge, ndërsa i pari ka marrë mbi 87 milionë klikime në YouTube.

Në pamjet e publikuar të Duas bie në sy prania e aktorit të famshëm amerikan, Ansel Elgort, i cili ka luajtur në filmat Carrie, Divergent, The Fault in Our Stars Augustus Ëaters dhe Men, Women & Children.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤