Dua Lipa me stil mahnitës në Singapor

Dua Lipa është duke kaluar në momentet më të mira të jetës.

0-1

Picture 1 of 4

 

Ajo po prek majat e muzikës duke shënuar suksese të një pas njëshme.

Së fundi këngëtarja shqiptare po qëndron në Singapori të Australisë ku edhe po mbajë koncerte nga turneu i saj botëror.

Dua nga atje ka postuar një imazh në të cilën shihet me shumë stil e veshur me pantallona të zi dhe këmishë të shkurtër me ngjyrë të kaltër me të bardh ndërsa pamjen e kishte plotësuar me aksesor, syze.

Ndryshe, Dua para pak ditësh publikoi edhe vidoklipin e këngës ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin Harris.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤