Dua Lipa me fotosesion të ri

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore.

5-6

Picture 2 of 5

Së fundi ajo është shfaqur shumë e bukur dhe me shumë stil, në sesionin fotografik të realizuar.

Në këto imazhe ajo shihet e veshur bukur dhe kombinuar me shumë shije.

Ndryshe, Dua është njëra nga femrat më të suksesshme shqiptare në botë.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤