Dua Lipa, Këngëtarja përshëndet nga Australia 8 milionë ndjekësit e saj!

Dua Lipa feston suksesin e radhës.

Ajo ndodhet në Australi në kuadër të një turi muzikor, i cili ka shënuar një tjetër sukses për të.

Por këtë herë Dua Lipa po feston diçka tjetër.

Këngëtarja shqiptare ka arritur plot 8 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila shprehet mjaft e kënaqur dhe falenderon 8 milionë ndjekësit e saj.

Në foton e publikuar ku falenderon fansat Dua shfaqet me pantallona dhe pa bluzë.

Mënyrë interesante e këngëtares për të shprehur dashurinë e saj për fansat!

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤