Dua Lipa e suksesshme edhe në Itali, këndon në RAI 3

443316

Fama e 20-vjeçares kosovare duket se ka tejkaluar çdo parashikim. Dua Lipa vazhdon pjesëmarrjet e saj në programet më të shikuara europiane dhe intervistat me emra të njohur të botës së televizionit. Këtë fundjavë artistja e cilësuar si një nga zbulimet e vitit 2016, ishte e ftuar në programin e Fabio Fazzios në Rai 3, “Che tempo che fa”.

20160411143901285646

Me stilin londinez në pamje dhe zërin karakteristik, bukuroshja me origjinë shqiptare duket se bëri për vete dhe prezantuesin italian i cili nuk i kurse komplimentat e batutat pas performancës së “Be the One”.

20160411084515969600

Natyrisht, prindërit e Dua Lipës ishin të shqetësuar për vajzën e tyre, e cila jetonte jashtë e vetme. “Nëna ime ishte si, e para gjë që beja kur u zgjoja i telefonoja asaj. kur dilja nga shtëpia i telefonoj asaj. kur nisesha për shkollë, flisja me të, për cdo gjë flas me të “, shpjegon Dua për intervistuesit.

avatars-000184968104-46qujt-t500x500

dua-lipa-big

dua-lipa-extralarge_1446508090863

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤