ShowBizz

Dua Lipa e para në për të realizuar këngën e filmit të ardhshëm të James Bondit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:22 - 15/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, raportohet se është e para në listë për të realizuar këngën kryesore të filmit të ardhshëm të James Bondit.Ylli kosovar me hitin “New Rules” arriti të dominojë në top-listat e gjithë botës, ndërsa tani, sipas “Capital FM”, është para Ed Sheeranit e Jessie J në listë për realizimin e këngës së filmit prestigjioz.


Filmi i 25-të i Bondit pritet të lansohet në nëntor.Nëse raportimet janë të vërteta, Dua u bashkohet yjeve si Madonna, Adele, Tina Turner dhe Shirley Bassey që më parë kishin realizuar këngë për filmin e agjentit të famshëm.


 Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas