Dua, e mahnitshme për Billboard

View Gallery
5 Photos
Dua, e mahnitshme për Billboard
q11489041271

Dua, e mahnitshme për Billboard
q21489041273

Dua, e mahnitshme për Billboard
q31489041277

Dua, e mahnitshme për Billboard
q41489041281

Dua, e mahnitshme për Billboard
q51489041284

Sukseset për këngëtaren nga Prishtina me famë botërore, Dua Lipa, nuk kanë të ndalur.

Së fundmi, ajo ka realizuar një fotosesion për Billboard e fotografuar te Dalston Heights në Londër.

E bukur dhe me plot stil, Dua vjen e mahnitshme në këtë set fotografik.

Ajo shfaqet seksi teksa tregon linjat perfekte.

Për flokët e saj në këtë fotosesion është përkujdesur Mark Francome në CLM, ndërsa për grimin Francesca Brazzo. Sa i përket stilit të veshjeve është kujdesur Lorenzo Posocco.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤