Kryesore

Dje fejoi djalin, po çfarë e ka gëzuar sot më shumë Berishën?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:02 - 15/10/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha mori pjesë bashkë me bashkëshorten e tij Liria, ne ceremoninë e fejesës së djalit të tyre të vetëm, Shkëlzenit me Arminën. Ceremonia ishte elegante dhe e organizuar deri në detaj. Por sot Berisha ka pasur një tjetër festë, të cilën e ka ndarë me ndjekësit në Facebook.Postimi i plote i Berishes:


“Sot dita e te gjitha diteve te mia, 74 vjetori i lindjes!Falenderim te perzemert dhe mirenjohje te pakufishme Zotit, familjareve te mi dhe ju miq te dashur per udhetimin mahnites qe me keni dhuruar! sb”
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas