Diva RITA kaq e thjeshtë në përditshmëri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora po na bënë shumë krenar me paraqitjet e saj në të gjithë botën.

6-1

Picture 1 of 5

 

Së fundi, 27 vjecarja është parë shumë e thjeshtë në LAX aeroport në Los Angelos.

Me një bluzë të thjeshtë, frenerke dhe atlete ajo dukej shumë e bukur ne formë.

Kurse përveç që në skenë është divë ajo është shumë e aftë dhe e thjeshtë me të gjithë njerëzit e tjerë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤