Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.

View Gallery
17 Photos
Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
3_1478684172-886978

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257324

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257321

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
melania-knauss-1-2000-1315

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
6_1478684181-4856780

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257330

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257323

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257322

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257325

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257326

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257327

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257329

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257331

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257332

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
257333

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
24670319

Dikur një modele, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
Melania

Melania Trump, bashkëshortja e presidentit të sapo zgjedhur të SHBA-s Donald Trump, është zyrtarisht Zonja e Parë e SHBA-ve.

Melania Trump është një ish-modele sllovene, lindur në vitin 1970 në ish-Jugosllavi, ajo është vajza e Viktor Knavs, i cili është anëtar i Partisë Komuniste në Slloveni.

Sot 46-vjeçarja e cila është në formë të shkëlqyer, e ka nisur botën e modelingut në moshën 16-vjeçare.

Ajo ka qenë disa herë në kopertinat e revistave më prestigjioze të modës dhe një herë ka pozuar nudo për revistën britanike GQ.

Momentalisht Melania Trump ka linjën e saj të produkteve të bukurisë, të cilat shiten në të gjithë botën. Në vitin 1998 ajo u njoh me Donald Trump në një sfilatë mode dhe u martuan në 2004-n në një ceremoni në Florida.

Në 2006-n ajo lindi djalin, Barron, duke konkretizuar kështu dashurinë e saj me Donald Trump. Melania mori “Green Card” në 2001-shin dhe në vitin 2006-n u bë zyrtarisht qytetare amerikane.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤