Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’

View Gallery
8 Photos
Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u11480581412

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u21480581415

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u31480581419

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u41480581422

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u51480581426

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u61480581429

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
u81480581436

Diamantet e pistës në sfilatën e ‘Victoria’s Secret’
a121480588456

Ato të dyja ishin diamantet e pistës në sfilatën e shumëpritur të ‘Victoria’s Secret’ që u mbajt mbrëmë në Paris.

Por, duket se pushteti i pistës nuk ishte i mjaftueshëm për Bella dhe Gigi Hadidi, të cilat kthyen kokat edhe pas përfundimit të ngjarjes.

Motrat bukuroshe kanë shkëlqyer edhe në ‘After-party’ me veshje elegante.

20-vjeçarja Bella zbuloi shumë nga lëkura e saj me një fustan ngjyrë hiri transparent, i cili ia nxori në pah edhe të brendshmet e bardha.

Ndër, bukuroshja bjonde Gigi, 21-vjeçare, u shfaq e qeshur me një fustan metalik, me të cilin zbuloi këmbët seksi.

Në përkrahje të motrave, ishte edhe nëna e tyre Yolanda, e cila dukej elegante me një kostum të zi, si dhe babai i tyre me të fejuarën e tij.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤