Di Caprio nuk zhduk dot provat, publikohen fotot duke puthur Rihannan

1453977950-rihana-lu

Muaj më parë, qarkullonin zërat për një lidhje të mundshme ndërmjet Rihannës & Di Caprios, por fotot që qarkullojnë në media tashmë i kanë vënë vulën përfundimtare.

Vetëm pak ditë më parë, u publikua lajmi se aktori Leonardo Di Caprio dhe këngëtarja Rihanna, ishin pikasur në Paris duke u puthur. Shumë nga mediat prestigjoze cituan dëshmitarë të shumtë, te cilet kanë parë çiftin e famshëm të shkëmbejnë puthje, në klubin e natës “Arc”.

PAY-Leo-Di-Caprio-Rihanna-Main

Kandidati për çmimin “Oscar”, arriti nëpërmjet avokatëve të tij të ndalojë publikimin e fotove. Por fatkeqësisht ai nuk ka mundur që të zhdukë çdo provë nga ajo natë.

maxresdefault

Mediat franceze kanë arritur të gjejnë fotot e çiftit duke u puthur në mënyrë pasionante. Ende nuk dihet nëse ata vijojnë ende me romancën, por të dy këta personazhe njihen për ndarjet e shpeshta.

Rihanna-and-Leo-DiCaprio-Main

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤