Del kënga e “Rusi 2018”, Era Istrefi krenon të gjithë shqiptarët. Edhe Dua Lipa ….

Botërori i Rusisë do të kete brenda vetes edhe pak aromë shqiptarësh.

Ashtu siç edhe ishte paralajmeruar disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Era Istrefi, aktori Will Smith dhe këngëtari amerikan Nicky Jam kanë publikuar këtë të premte këngen zyrtare te këtij evenimenti.

Një tjeter këngetare me origjine shqiptare, Dua Lipa gjithashtu do të hapë një tjeter eveniment të madh të vitit në futboll, siç është finalja e Uefa Champions League këtë të shtunë, duke përformuar live në Stadiumin Olimpik të Kievit.

Të dyja videot po jua përcjellim më poshtë duke ju uruar shumë suksese divave shqiptare që po na bëjnë aq krenare me suksesin e tyre…

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤