Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…

View Gallery
3 Photos
Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…
Ariana Grande 1

Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…
Ariana Grande 2

Dëgjoni pak nga kënga e re e Ariana Grande, e publikoi sot, për ditëlindje…
Ariana Grande

Ariana Grande ka publikuar pak nga kënga e re – pjesë e albumit të saj të ardhshëm, Sweetener.

Këngëtarja 25-vjeçare postoi videon për nder të ditëlindjes së saj, që është sot.

Albumi ‘Sweetener’ do të lëshohet më 17 gusht.

Ajo ka publikuar edhe foto e video nga fëmijëria e saj duke kujtuar ditëlindjen dhe vitet e lumtura të fëmijërisë.

I urojmë jetë të gjatë e suksese!

ɹǝuǝʇǝǝʍs 🌫 arianagrande.lnk.to/sweetener @sweetener

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤