Dafina shfaqet në makinën luksoze mijëra euroshe…

View Gallery
4 Photos
Dafina shfaqet në makinën luksoze mijëra euroshe…
Dafina 1

Dafina shfaqet në makinën luksoze mijëra euroshe…
Dafina 2

Dafina shfaqet në makinën luksoze mijëra euroshe…
Dafina 3

Dafina shfaqet në makinën luksoze mijëra euroshe…
Dafina 4

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare.

Ajo tërheq shumë fansa me stilin e saj të veçantë në pamje dhe këngë.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa video dhe foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në disa makina tejet luksoze.

Nuk dihet nëse ajo ka bërë këto blerje të bujshme kohët e fundit, apo është duke u bërë gati për ndonjë hit të ri.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤