Çizmet e Marina Vjollcës më shtrenjtë se një veturë!

Prezantuesja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi po e bëjnë një jetë luksoze.

6-9

Picture 2 of 2

Kjo më së miri dëshmohet nga reagimet e fundit në lidhur me shpenzimet e majme të parave sa i përket garderobës.

Ditë më parë në fokur ishte Geti, emri i të cilit diskutohej për këpucë, këmisha e kapela të shtrenjta e tani radhën e ka gruaja e tij.

Së fundmi nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram bëhet e ditur se një palë çizme të saj kapin shifrën 1350 euro, para me të cilat mund të blihet një veturë ekonomike.

Kujtojmë se ajo dhe Ghetto Geasy dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë vitin që lam pas.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤