Çiljeta bën deklaratën e fortë për Alban Hoxhën

Çiljeta Xhilaga është zgjuar shumë e frymëzuar mëngjesin e kësaj të premteje.

Këngëtarja shqiptare ka përdorur Instagramin për të publikuar një mesazh për partnerin Alban Hoxha dhe të gjithë meshkujt e tjerë.

Çiljeta publikoi një foto të një luani dhe luaneshe që përkëdhelin njëri-tjetrin me mesazhin mjaft domethënës: “Një Mbret nuk kënaqet me këdo, por vetëm me Mbretëreshën e vet”.

Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën, prej 2 vitesh është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë.

Dyshja e njohur e kanë bërë publike lidhjen e tyre vetëm dy muaj më parë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤