Ciara lind fëmijën e dytë

ciara-me-bashkeshortin-russell-wilson

Këngëtarja e famshme Ciara ka sjell në jetë fëmijën e saj të dytë – që është një vajzë.

Ky është fëmija i parë i saj me bashkëshortin Russell Wilson, shkruan Us Weekly.

Nëna e lumtur, e ka bërë publik lajmin se të premtën është bërë përsëri nënë. “E dashura Sienna Princess Wilson, nuk ka rëndësi se sa e madhe do të jetë dallga, ne çdoherë do të jemi qetësia jote në stuhi. Të duam. Të do nëna dhe babai”, ka shkruar ajo në Instagram.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤