Christina Aguilera dhe Demi Lovato sjellin duetin e ri

Është publikuar kënga më e re e kënduar nga Christina Aguilera dhe Demi Lovato, me titull “Fall In Line”.

Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Christina’s që quhet “Liberation” e i cili do të dalë më 15 qershor.

Më poshtë ndiqeni videon e projektit të dy femrave shumë të famshme.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤