ShowBizz

Christina Aguilera dhe Demi Lovato sjellin duetin e ri


               Publikuar në : 13:41 - 24/05/18 |
mapo.al

Është publikuar kënga më e re e kënduar nga Christina Aguilera dhe Demi Lovato, me titull “Fall In Line”.


Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Christina’s që quhet “Liberation” e i cili do të dalë më 15 qershor.

Më poshtë ndiqeni videon e projektit të dy femrave shumë të famshme.


Etiketa: , , , , , , , ,

Pas