Chelsea Clinton lë spitalin me foshnjën, Aidan

53f946feeffee668ea87606493b51afd

Chelsea Clinton dhe djali i saj i porsalindur janë drejtuar për në shtëpi!

Clinton u largua nga spitali Lenox Hill në New York të hënën pasi lindi një djalë, Aidan, të shtunën.

Vajza e parë ishte e gjitha e buzëqeshur kur ajo u largua nga Lennox Hill me prindërit e saj, Bill dhe Hillary Clinton, dhe burrin Marc Mezvinsky nga ana e saj.

00197908a974799886f5a37ecfe4aead

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur një fustan blu me lule, na kujton një fustan të dukeshës së Kembrixhit të veshur kur ajo u largua nga spitali pas lindjes me Prince George në 2013.

Të dielën, Chelsea, 36 vjecare, njoftoi se ajo kishte mirëpritur fëmijën e saj të dytë.

576859c7e4b05cec82b9bd7b_o_F_v1chelsea-clinton-family-leave-hospital-with-newborn-baby-aidan-12chelsea-clinton-family-leave-hospital-with-newborn-baby-aidan-20

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤