Charlotte Crosby, një angleze në plazhet e Ibizas

Yjet kanë vërshuar në plazhet e Ibizas dhe paparacët kanë sezonin e artë.

Mes yjeve më të fotografuar është edhe Charlotte Crosby.

sharlote kopertine

26-vjeçarja angleze ka treguar rezultatet e fitness-it.

sharlote 1

sharlote 2

sharlote 3

sharlote 4

Charlotte-Letitia Crosby është personalitet i reality show në televizionet angleze, modele dhe eksperte fitnesi nga Sunderland. Ajo u bë e famshme në vitin 2011 kur u shfaq në MTV me seritë reality të Geordie Shore, Ajo ka fituar dhe 12 seritë e Celebrity Big Brother në 2013

Charlotte-Crosby-Gaz-Beadle

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤