Celine Dion në qytetin e dashurisë

Celine Dion është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më në zë në arenën ndërkombëtare.

Celine Dion 1

Picture 1 of 5

Ajo shpesh ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe duke pozuar, e këtë, ajo e tregoi edhe njëherë teksa ka realizuar disa fotografi në Paris.

Këngëtarja 49-vjeçare realizoi disa foto pranë një makine, e veshur me një fustan ngjyrë të verdhë e një rrip të zi të cilin e kombinoi me këpucët.

Celine Dion prej disa ditësh po qëndron në qytetin e dashurisë, në Paris të Francës.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤