Britania e Madhe e cilëson vokalin e Dua Lipës si zbulim

dua-lipa

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka marrë cmimin në ‘Next Breakthrough’ në Britaninë e Madhe.

Pas disa postimeve të publikuara nga ceremonia e cmimeve ‘Glamour’ u bë e ditur se Dua mori këtë vlerësim.

Është quajtur zbulim i madh prej vokalit dhe talentit që ka, ndërsa po arrin suksese të mëdha me hitet që ka publikuar së fundmi.

Dua u shfaq e veshur me një fustan të zi, ndërsa falenderoi Anthony Joshua që prezantoi cmimin e saj.

Ha! Repost @lorenzoposocco such a fun night @anthony_joshua @ferrifrump @glamouruk

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤