Arkiva

Brenda ‘hotelit’ luksoz me 5 yje, ku bëhet jetë si në përralla


               Publikuar në : 22:59 - 22/07/17 |
mapo.al

“Amaryllis” është një super-jaht i ngjashëm me një hotel luksoz me 5 yje… Një palë pushime me këtë super-mjet luksoz do të ishte një ëndër për këdo.


Me gjashtë suita, dy palestra dhe një sallë pritjeje të gjerë, ky jaht është një mrekulli.

I ndërtuar në vitin 2011 nga dega e njohur gjermane “Abeking & Rasmussen”, anija me pesë kuverta mega u fotografua të enjten në portin James Watt Dock në Greenock, Skoci.

 CLOSE
CLOSE
Pas