Brad Pitt flirton me bukuroshen hollivudiane

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur për lidhje të mundshme me disa aktore, përfshirë Kate Hudson dhe Sandra Bullock.

 

2

Picture 1 of 3


Së fundi, ai raportohet të ketë flirtuar me aktoren Sienna Miller në setin e filmit të tij më të ri, në Los Angeles.

Aktori hollivudian dhe biondja britanike morën pjesë ndaras në premierën e filmit The LOst CityZ, por burimet e brendshme thonë se në drekë ishin afruar mes vete.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤