Kryesore

Bleona e ‘ndan mendjen’, shtrohet në spital dhe vendos të bëhet…


               Publikuar në : 21:12 - 24/12/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka vendosur që të bëhet nënë për herë të parë. Ka qenë vetë Bleona ajo që ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.


Këngëtarja ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit, ku bashkëngjitur me të shkruan: “Kur nuk ke gjetur të duhurin, ose kur mashkulli juaj nuk ka “b**e” dhe nuk mund të përkushtohet, ka gjithmonë një përgjigje”.

Ndërkohë ndjekësit e saj të shumtë e kanë uruar Bleonën për lajmin e bukur ku njëra i shkruan me gëzim se do të bëhet teze. “Po zemër”, ia përgjigjet këngëtarja shqiptare./Burimi: Panorama Plus/

Image result for Foto nga spitali, Bleona Qereti vendos të

bleona1

bleona2

bleona3

bleona

bleonaableona1bleonableonaa

 


Etiketa: , , , ,

Pas