ShowBizz

Big Mama shkëlqen me të kuqe në Dubai


               Publikuar në : 22:59 - 30/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama, këto ditë ndodhet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.


Ndërsa për ta respektuar traditën e vendit, ajo ka vendosur të vishet me rroba që janë tradicionale në EBA.

Me këtë rast, ajo ka pozuar në Pazarin e Vjetër të Dubait para fotografit të njohur, Norik Uka.

 

<
>
20180930095322_NUP_6837-01 bigitos_30_9_2018_16_30_54_286


Etiketa: , ,

Pas