Beyonce duket më mirë se kurrë më parë

beyonce

Beyonce s’do të performojë në Festivalin e Muzikës “Coachella 2017”, kështu që ajo po kalon pak kohë me familjen e saj për nder të festës së Pashkëve.

Këngëtarja 35-vjeçara, e cila është shtatzënë me binjakë, ka shfaqur barkun në një fustan të bardhë gjatë festimeve të saj me familjen.

3/4th of my girls❤️ Missing 1/4 at Cochella😌 My Solo❤️❤️Bianca

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on

Fotografia e fundit e postuar nga nëna e Beyonce’s shfaq këngëtaren nën shoqërinë e nënës dhe Kelly Rowland.

Beyonce u shoqërua nga bashkëshorti i saj Jay Z, Kelly Rowland, së bashku me fëmijët e tyre, në kremtimin e festës.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤