Beyonce do sjellë në jetë djalë dhe vajzë

auto_auto_0201-beyonce-twins-pregnant-instagram-814859784741486461714

Beyonce ditë më parë dha lajmin se është shtatzënë por dicka e tillë mori dhenë në rrjetet sociale pasi konfirmoi se ajo do të sjellë në jetë binjakë.

Sipas raportimeve të magazinës amerikane Radar, bëhet e ditur që Beyonce dhe Jay Z do të bëhen prindër përsëri dhe do të kenë një djalë dhe një vajzë.

Kjo nënkupton që vajza e tyre Blue Ivy të ketë dhe një motër tjetër e po ashtu dhe një vëlla.

Çifti Beyonce dhe Jay Z, kanë raportuar se do të bëhen prindër përsëri me anë të fekondimit artificial.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤