Beren Saat, Rikthimi në rrjetet sociale i “Sulltaneshës Kosem”

Aktorja turke, Beren Saat, është rikthyer këtë fundjavë pas një mungese të gjatë në rrjetet sociale.

Kohë më parë, aktorja e dashur bëri një pauzë me postimet e saj në median sociale për shkak të fyerjeve të rënda që kishin mbërritur në adresë të saj nga një pjesë e ndjekësve. Saat njihet si sekulariste dhe opozitare me qeverinë në Turqi.

“Hurriyet” raporton se Saat, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram, fillimisht postoi një foto të dy maceve nga Stambolli, ndërsa sot u shfaq tepër e gëzuar me dy qen.

33-vjeçarja njihet në Shqipëri për rolet e shumta në seriale shumë të ndjekura, si “Cili është faji i Fatmagylit?”, “Dashuri e Ndaluar”, Hakmarrje” si dhe sëfundmi për rolin e Sulltaneshës Kosem në serialin me të njëjtin emër.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤