Bella Hadid tërheq përsëri vëmendjen…

Bella Hadid ka ndezur temperaturat me paraqitjen e saj të fundit

Bella 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja është paraqitur me të brendshme të kuqe për një reklamë të Love, ku do të bëjë edhe kalendarin e kësaj reviste.

Modelja 21 vjeçare duket tepër seksi në veshjet e saj të brendshme derisa në këtë kalendar pritet që të jenë edhe Gigi, Kendal Jenner dhe Emily Ratajkowki.

Pavarësisht konkurrencës Bela ka arritur që të merr vëmendjen e mediave kur ka pozuar me të brendshme.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤