Bebe Rexha vë të pasmet gjithnjë në plan të parë

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj.

Rexha 1

Picture 1 of 3

E njëjta është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo u komentua për dukjen e saj në “American Music Awards”, ku u shfaq mjaft elegante veshur me një fustan të hirtë që i përshtatej për trupi.

Këngëtarja shquhet për format trupore, ndërsa shfaqet mjaft e ekspozuar në paraqitjet e saj.

Në imazhet e fundit që Rexha ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram, ajo shfaqet mjaft atraktive, teksa vërehet tendenca e saj për të vënë në pah të pasmet.

Fillimisht, ajo publikoi në InstaStory një fotografi nga prapaskenat e “American Music Awards” ku shfaqej e fotografuar nga mbrapa, ndërsa fokusonte të pasmet atraktive.

Ndërsa, vetëm pak ditë më pas, Bebe publikoi edhe një tjetër fotografi, ku kësaj radhe shfaqej e veshur me një fustan të zi, ndërsa të pasmet ishin sërish në rend të parë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤