Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’

View Gallery
9 Photos
Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
Bebe Rexha 1

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
Bebe Rexha 2

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
bebe_rexha

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
bebe 1

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
bebe 3

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
bebe

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
Bebe-Rexha-7

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
bebe

Bebe Rexha: ‘S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë’
Bebe-Rexha-1

Bebe Rexha është padyshim një nga këngëtaret me origjinë shqiptare më të suksesshme në botë, e njohur edhe si një tekst shkruese e disa prej hiteve më të njohur të kënduar nga Eminem, Rihanna, Nicki Minaj, David Guetta, etj.

Bebe është parë duke u ngjitur në bordin e një avioni privat, me të cilin është nisur për të marrë pjesë në spektaklin e madh të Victoria’s Secret.

Madje këngëtarja ka zgjedhur që të pozojë për një foto pikërisht në shkallët e avionit dhe më pas atë e ka publikuar në rrjetet sociale me një përshkrim shumë interesant.

“S’kam nevojë për një mashkull. Paguaj vetë për të gjitha”, ka shkruar Bebe.

Ajo bashkë me shqiptaren tjetër, njëkohësisht miken e saj Rita Ora, do të perfomojnë në spektaklin e këtij viti të Victoria’s Secret.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤