Bebe Rexha shfaqet sensuale në këto imazhe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale.

Bebe Rexha 1

Picture 1 of 3

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në rrjete sociale në të cilat shihet e veshur kuq e zi.

Ngjyrat kuq e zi janë si duket e perferuara e Bebe Rexhës, ngase në shumë prej paraqitjeve të saj publike, këngëtarja u shfaq e veshur me atë kombinim.

Këtë herë, fustani dhe kapela kuq e zi, ishin kombinuar me çizme dhe pallto të kuqe, duke e bërë këngëtaren të duket mahnitëse.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Bebe është “Meant to be”, projekt ky që u pëlqye nga audienca.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤