Bebe Rexha renditet e para në iTunes

Këngëtarja Bebe Rexhën ka shënuar edhe një tjetër sukses në muzikë.

Bebe ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku bën me dije se ka arritur të shënojë shifra rekorde me klikime dhe shitje në shumë platforma, duke u renditur e para në aplikacionin iTunes.

Pas Bebe Rexhës renditen këngëtare të tjera të famshme si Camila Cabello, Cardi B, Halsey, Keala Settle dhe Taylor Swift.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤