Bebe Rexha, Projekti im i ri muzikor do të jetë me Nicki Minaj

Këngëtarja bukuroshe me origjinë shqiptare Bebe Rexha duket se po njeh një sukses të madh në Amerikë, sukses që përkthehet dhe në popullaritetin e saj në rrjetet sociale.

Në instagram ajo duket se numëron mbi 10 milionë ndjekës.

Së fundmi, mes saj dhe Nicki Minaj ka një mardhënie shumë të mire, e cila është vënë re edhe në postimet e rrjeteve sociale në kocerte të ndryshme.

Së shpejti mes dy këngëtareve pritet të ketë një bashkëpunim muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga Bebe Rexha, e ftuar në një nga radiot më të dëgjuara në New York “Morning America” ku, e pyetur nga prezantuesi për projektet e reja ajo është përgjigjur: “Projekti im i ri muzikor do të jetë me Nicki Minaj, një repere shumë e talentuar.

Më pëlqen shumë zhanri dhe stili i saj muzikor dhe më lindi dëshira për t’i bërë një ftesë për bashkëpunim. Ajo u shpreh shumë e emocionuar dhe se mezi po priste të fillonim”.

Bebe Rexha pohoi se projekti pritet të dalë në maj të këtij viti dhe është e sigurt se do të ketë një sukses të madh në Amerikë, por edhe Europë.

Pra cfarë mbetet të thuhet tjetër? Le të mirëpresim hitin e radhës! Bebe Rexha na bej krenarë!

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤