Bebe Rexha ‘përfundon’ në spital

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj muzikor “I’m a mess”.

Kënga flet për dashurinë që ka Bebe për një djalë, i cili nuk ka ndjenja për të. Në klip, këngëtarja ka vendosur të shfaqet e veshur me të bardha si infermiere, ndërkohë që është e shtrirë në krevatin e emergjencës pasi ka zemrën e lënduar.

Rreth saj ka shumë kërcimtarë që e ndjekin dhe konsiderohen ‘të sëmurë mendorë’ për shkak të dashurisë. Kënga është pjesë e albumit të saj ‘Expectations’ dhe pritet të jetë suksesi i Bebe për këtë verë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤