Bebe Rexha ka sjellë këngën e re

Bebe Rexha, një nga këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare ka sjellë projektin e ri muzikor ‘Meant to be’.

Pas bashkëpunimeve të suksesshme, këtë herë ajo ka zgjedhur që të vijë me grupin amerikan Florida Georgia Line.

Grupi përbëhet nga dy djem, të cilët punojnë me muzikën country, ndërsa këtë herë kanë ardhur me këngë të zhanerit pop.

Duket se kanë vendosur që ta sjellin vetëm audio dhe tekst për të parë suksesin që do të ketë. Kjo është bërë një nga mënyrat se si këngëtarët e huaj punojnë për të krijuar më pas klipin muzikor.

Kënga ka arritur të marrë mbi 8 mijë klikime në pak minuta dhe mendohet të jetë suksesi i rradhës për Bebe Rexhën.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤