Bebe Rexha e trembur, pushtohet nga shpirtërat…?!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar këngët e albumit të saj të ri gjatë kësaj kohe dhe po punon për klipet muzikore.

Edhe pse pjesa më e vështirë ka përfunduar, vijojnë sfidat e mëdha. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bebe ka treguar se ka shkuar në një vend për të xhiruar, ku është frikësuar për vdekje.

Bebe Rexha: Ne xhiruam videon e “I’m a Mess” në një teatër të pushtuar e të braktisur. Unë fillova të qaja me të madhe. Kur një media kishte shkuar për të xhiruar aty, raportoi se 103 shpirtra ishin vizitorë në atë vend. Kurrë nuk i kam besuar kësaj gjëje deri tani, por sot i besoj!

Ajo publikoi dhe një pamje të ambientit ku dukej e veshur me të bardha si një infermiere seksi.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤