Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”

View Gallery
14 Photos
Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-1024x768

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-wallpaper-3-free

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-05132016-620x413

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-grammys-closeup-2015-billboard-650

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 3

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana_grande_grammys

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
arianagrandebillboard

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-ama-2

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
UMG_Web_CROP_FINAL_Ariana_Grande1

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-halloween

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
Ariana_Grande_1-860x450

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
ariana-grande-jimmy-kimmel-live-photos-05132016-03-434x560

Ariana Grande, “Nuk kam më lot për të qarë…”
tumblr_o10cuq2Coz1rpbxp4o1_500

Ariana Grande është rikthyer me një këngë të re për herë të parë që prej sulmit terrorist ku u vranë 22 persona gjatë koncertit të saj në Manchester Arena, vitin e kaluar.

No Tears Left To Cry është kënga e saj e re, e cila është një “himn” për pasojat e tmerrshme që shkaktoi akti terrorist.

“Nuk kam më lot për të qarë”, thotë kënga, “kështu që unë po dashuroj, po jetoj dhe po eci përpara”. Në mënyrë lirike, Grande vendos të kapërcejë frikën dhe urrejtjen “edhe kur bie shi”.

Sipas menaxherit të saj, humbja e 22 personave si pasojë e barbarizmit gjatë koncertit të saj, e ka lënë yllin në një gjendje të rënduar emocionale.

Vetëm dy javë pas sulmit ajo mbajti një koncert bamirëse dhe sensibilizimi të quajtur “One love”.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤