fbpx

ShowBizz

Ariana Grande kryqëzohet nga fansat: Ku shkon me atë fustan skandaloz

               Publikuar në : 13:58 - 04/09/18 |
mapo.al

Paçka se e vogla Ariana Grandeme zë të madh dhuroi një super performancë të ndjerë të “(You Make Me Feel Like) A Natural Woman” gjatë ceremonisë në nder të Aretha Franklin, gjithë vëmendjen e mori fustani i saj.


Siç mund ta shihni, këngëtarja zgjodhi një fustan të zi të shkurtër, të ngushtë në pjesën e belit dhe më të hapur në pjesën e poshtme. Menjëherë sapo fotot u bënë virale, njerëzit në internet nisën të kritikonin 24-vjeçaren për mungesë respekti dhe klasi nisur nga fustani rreth 1 pëllëmbë (ose më tepër) sipër gjurit……më i shkurtër ose të paktën aq sa gjatësia e flokëve të kapur bisht.


“Më vjen keq për Ariana Grande-n, por fustani i saj është shumë i shkurtër për të marrë pjesë në një funeral”, shkruan dikush.

“Bishti i flokëve të Ariana-s është më i gjatë se vetë fustani i saj”, ironizon dikush tjetër shkruan anabel.

“Si mundi të hynte në kishë Ariana Grande e veshur me atë fustan.”

“Ok, jam dakord që ti je Ariana Grande, por je në FUNERALIN E MBRETËRESHËS SË MUZIKËS SOUL. KI PAK KLAS.”


Etiketa: , , , , ,

Pas