Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!

View Gallery
10 Photos
Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
Ariana Grande 1

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
arianagrandebillboard

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
Ariana Grande 2

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 3

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
Ariana Grande 3

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
ariana-grande

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
ariana-grande-ama-2

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
ariana-grande-grammys-closeup-2015-billboard-650

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
Ariana-1

Ariana Grande konfirmon lajmin e lidhjes së re!
ariana-1024x768

Ariana Grande është ndër zërat më të suksesshëm të kohëve të fundit. Ajo është e adhuruar nga miliona fansa në të gjithë botën. Natyrisht edhe lidhjet e saj të dashurisë janë një lajm i rëndësishëm për ta.

Ariana Grande konfirmon raportimet përsa i përket fejesës së saj me komedianin Pete Davidson. Fansat e Grande kanë filluar diskutimet në Twitter për dasmën e saj.

“Shpresoj që ai të kuptojë se është duke u martuar me të gjithë ne,” shkruan një fanse e Grandes në Twitter. “Haha, ai është i informuar për këtë,” u përgjigj 24-vjeçarja.

Newsbeat ka kontaktuar me përfaqësues të Grandes dhe Davidson, të cilët konfirmojnë se të dy kanë filluar të frekuentohen disa javë më parë.

Pete Davidson, i cili është i njohur për skitin e tij në Saturday Night Live (Live i Të Shtunës Mbrëma), së fundmi ka realizuar dy tatuazhe të cilët përfaqësojnë të dashurën e tij të re- inicialet e emrit të Grande dhe veshët e lepurit të cilat janë logo e saj.

Çifti, të cilët bënë publike lidhjen e tyre në 30 maj, janë të sapo dalë nga dy lidhje romantike të tjera.

Ariana Grande sapo kishte përfunduar lidhjen e saj me reperin Mac Miller, ndërsa Pete Davidson u largua nga lidhja me Cazzie David, vajza e komedianit Larry David.

Çifti i ri kanë debutuar lidhjen e tyre në festën e prezantimit të albumit të Kanye West.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤